THEIA DIGITAL

Marka ve kurumların dijital dünyadaki yerini doğru iletişimle aldığı, ister web sitesi, ister reklamcılık stratejileri, ister sosyal medya platformlarında markaların müşterileri ile tam olarak nasıl bir ilişki kuracağını bildikleri bir düzen hayal ediyoruz.

Theia Digital olarak, markanızın “dijital dünya”daki temel sorunlarını analiz ediyor ve dijital dönüşümde ivme yaratmak adına; veriye dayalı çözümlerle yönlendirilen stratejilerimizi kullanıyoruz. Deneyimli kadromuz, her gün değişen dijital trendleri takip gücümüz, kreatif ve analitik bakış açımızla marka değerinizi yükseltmek için yanınızdayız.

Dijital performansınızı arttırmak için geliştirilen Google Analytics, Google Adwords, Sosyal Medya Reklamcılığı, Sosyal Medya Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web Sitesi Tasarımı, Dijital Medya Planlama ve Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz dijital projelerin yanı sıra, pazarlama stratejimizi 360° hizmet anlayışını benimseyerek oluşturuyoruz. Marka konumlandırma ve kurumsal PR ile desteklenen projelerimiz; kurumsal kimlik çalışmaları, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi, basılı yayınlar, etkinlik/organizasyon yönetimi ve imaj çalışmaları ile değer kazanıyor.